Praca

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sekretarka Medyczna

(oferta ważna do 12.05.2017r.)

Opis stanowiska:

– wsparcie administracyjnej obsługi Pacjentów

– wpisywanie danych do systemu komputerowego

Oczekujemy:

– wykształcenie: student studiów medycznych lub pokrewnych

– dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

– elastyczność (różne godziny pracy, zarówno rano jak i popołudniu)

– komunikatywność, sumienność

– znajomość programu mMedica mile widziana

Oferujemy:

– pracę na umowę zlecenie dla studentów na okres 2 – 3 lat

– pracę w młodym i zgranym zespole

– możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie

Pozostałe informacje:

– informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

– aplikacje zawierające CV prosimy o przesłanie na adres: praca@gameta.pl

– prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.