Nasz zespół

  1. dr n. med. Grzegorz Południewski

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

  2. dr n. med. Grzegorz Południewski

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

    Godziny pracy

    Poniedziałek 09:20-19:00
    Wtorek 09:20-15:40
    Środa 09:20-15:40
    Czwartek 09:20-17:00
    Piątek 09:20-12:40

    Biografia

    Lekarz, Prezes Gameta Warszawa Specjalizuje się w:
        • leczenie niepłodności
        • endokrynologia ginekologiczna
        • histeroskopia diagnostyczna i operacyjna
        • prowadzenie ciąży
        • antykoncepcja
        • metody wspomaganej prokreacji
    Przynależność do stowarzyszeń i towarzystw naukowych:
    • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne (PTG)
    • Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu (PTMR)
    • Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE)
    • Towarzystwo Rozwoju Rodziny w Warszawie
    Specjalizacje, certyfikaty
      • Specjalista - Położnictwo i Ginekologia
      • Doktor nauk medycznych nadany przez Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku
      • Certyfikat Fundacji Rozwoju Endoskopii z zakresu chirurgii endoskopowej w ginekologii (1996)
      • Certyfikat sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego z zakresu diagnostyki USG (1997)
      • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu kompleksowej diagnostyki sutka (1998).
      • Certyfikat Mazurskiej Szkoły Ultrasonografii i Ginekologia z zakresu leczenia niepłodności (2003)
    Studia
    • Studia medyczne - Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
    Działalność naukowa:
    • Współautor książek z zakresu edukacji seksualnej i antykoncepcji
    Języki obce: angielski
  3. dr hab. med. Iwona Szymusik

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

  4. dr hab. med. Iwona Szymusik

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

    Godziny pracy

    Poniedziałek 15:00-20:00
    Wtorek 15:00-20:00
    Środa 08:00-15:00
    Piątek 08:00-15:00

    Biografia

    Dyrektor Medyczny Gameta Warszawa, Specjalizuje się w:
    • leczenie niepłodności
    • endokrynologia ginekologiczna
    • zachowanie zdolności prokreacyjnych (oncofertility)
    • prowadzenie ciąży
    • metody wspomaganej prokreacji
    Przynależność do stowarzyszeń i towarzystw naukowych:
    • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne (PTG)
    • Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu (PTMR)
    • Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE)
    • Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu (ASRM)
    Specjalizacje, certyfikaty  
    • Specjalista - Ginekolog i Położnik
    • Specjalista Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości
    • Embriolog Kliniczny  certyfikowany przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii – (Embriology Certification  - European Society of Human Reproduction and Embryology)
    • Staż – Fellowship in Reproductive Endocrinology and Infertility w Rush University Medical Center and Women’s Health Consultants, Chicago, USA
    • Doktor habilitowany uzyskany w I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 04.10.2017r.
    • Doktor nauk medycznych uzyskany w I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 05.2009r. tytuł pracy doktorskiej: „Analiza przebiegu ciąż uzyskanych metodą zapłodnienia pozaustrojowego (obrona z wyróżnieniem)
    Studia 
    • Studia medyczne - Wydział Lekarski Akademia Medyczna w Warszawie
    • Studia doktoranckie w I Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie
    Działalność naukowa:
    • Publikacje w literaturze specjalistycznej o łącznym Impact Factor około 55, rozdziały w książkach i monografiach
    • Udział w kongresach  i spotkaniach naukowych poświęconych tematyce położniczo-ginekologicznej (ESHRE / FIGO / COGI /  PTG / ISUOG / Perinatal Medicine  / FMF / kongresy krajowe i posiedzenia WTG / PTMRiE)
    • Udział w realizacji grantu pt: „ Epidemiologia zagrożeń prokreacyjnych w Polsce – wieloośrodkowe prospektywne badanie kohortowe” (2007-2011) - udział w dwóch zadaniach badawczych jako jeden z wykonawców
      Języki obce: angielski, niemiecki, hiszpański
  5. dr hab. med. Katarzyna Kosińska-Kaczyńska

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista perinatologii

  6. dr hab. med. Katarzyna Kosińska-Kaczyńska

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista perinatologii

    Godziny pracy

    Wtorek 10:00-14:00
    Piątek 15:20-20:00

    Biografia

    Lekarz Specjalizuje się w:
    • prowadzenie ciąż pojedynczych i mnogich
    • prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka
     Przynależność do stowarzyszeń i towarzystw naukowych:
    • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne (PTG)
    • International Society for Twin Studies
    Specjalizacje, certyfikaty  
    • Specjalista - Ginekolog i Położnik
    • Specjalista perinatologii
    • International Society for Twin Studies
    • Doktor habilitowany uzyskany w I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2017r.
    • Doktor nauk medycznych uzyskany w I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010r. praca dotyczyła odczuwania bólu przez płód (obrona z wyróżnieniem)
    Studia 
    • Studia medyczne - Wydział Lekarski Akademia Medyczna w Warszawie
    • Studia doktoranckie w I Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie
    Działalność naukowa:
    • Publikacje w literaturze specjalistycznej o łącznym Impact Factor około 33, rozdziały w książkach i podręcznikach
    • Wykładowca akademicki
    • Udział w kongresach  i spotkaniach naukowych poświęconych tematyce położniczo-ginekologicznej
    Języki obce: angielski
  7. Gameta Robert Matusiak

    Robert Matusiak

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

  8. Gameta Robert Matusiak

    Robert Matusiak

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

    Godziny pracy

    Wtorek 09:20-11:00
  9. Szymon Kozłowski

    Szymon Kozłowski

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

  10. Szymon Kozłowski

    Szymon Kozłowski

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

    Godziny pracy

    Środa 16:00-19:00
  11. Dariusz Rajski

    Dariusz Rajski

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

  12. Dariusz Rajski

    Dariusz Rajski

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

  13. Krzysztof Pancześnik

    Krzysztof Pancześnik

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

  14. Krzysztof Pancześnik

    Krzysztof Pancześnik

    Lekarz

    specjalista położnictwa i ginekologii

    Godziny pracy

    Wtorek 16:00-!9:00
    Czwartek 09:00-12:00
  15. Szymon Piątek

    Szymon Piątek

    Lekarz

    ginekolog

  16. Szymon Piątek

    Szymon Piątek

    Lekarz

    ginekolog

    Godziny pracy

    Piątek 15:00-19:00
  17. Małgorzata Sucharska

    Małgorzata Sucharska

    Lekarz

    specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

  18. Małgorzata Sucharska

    Małgorzata Sucharska

    Lekarz

    specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

  19. Paulina Topka-Cyganecka

    Paulina Topka-Cyganecka

    Lekarz

    specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

  20. Paulina Topka-Cyganecka

    Paulina Topka-Cyganecka

    Lekarz

    specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

  21. Ryszard Skiba

    Ryszard Skiba

    Lekarz

    specjalista urolog

  22. Ryszard Skiba

    Ryszard Skiba

    Lekarz

    specjalista urolog

  23. Beata Janus-Daniluk

    Beata Janus-Daniluk

    Dermatolog

    dermatolog

  24. Beata Janus-Daniluk

    Beata Janus-Daniluk

    Dermatolog

    dermatolog

    Godziny pracy

    Środa 08:00-19:00
  25. Dominika Piątek

    Dominika Piątek

    Lekarz

    radiolog

  26. Dominika Piątek

    Dominika Piątek

    Lekarz

    radiolog

  27. mgr Ewa Kucharczyk-Deja

    Psycholog

    psycholog, psychoterapeuta

  28. mgr Ewa Kucharczyk-Deja

    Psycholog

    psycholog, psychoterapeuta

    Godziny pracy

    Poniedziałek 17:00-19:00
  29. mgr Monika Staruch

    Seksuolog

    seksuolog

  30. mgr Monika Staruch

    Seksuolog

    seksuolog

    Godziny pracy

    Czwartek 16:30-19:00
  31. dr Sylwia Jędrzejewska

    Seksuolog

    seksuolog

  32. dr Sylwia Jędrzejewska

    Seksuolog

    seksuolog

  33. dr n.med. Joanna Żołnierowicz

    Laboratorium

    kierownik pracowni rozrodu wspomaganego, starszy embriolog kliniczny ESHRE i PTMRiE,

  34. dr n.med. Joanna Żołnierowicz

    Laboratorium

    kierownik pracowni rozrodu wspomaganego, starszy embriolog kliniczny ESHRE i PTMRiE,

  35. mgr Karolina Łukojko

    Laboratorium

    kierownik pracowni seminologicznej, diagnosta laboratoryjny, embriolog kliniczny

  36. mgr Karolina Łukojko

    Laboratorium

    kierownik pracowni seminologicznej, diagnosta laboratoryjny, embriolog kliniczny

  37. Katarzyna Mroszczyk

    Pielęgniarka

    pielęgniarka

  38. Katarzyna Mroszczyk

    Pielęgniarka

    pielęgniarka

  39. Zuzanna Szupryczyńska

    Położna

  40. Zuzanna Szupryczyńska

    Położna

  41. Justyna Kościołko

    Justyna Kościołko

    Położna

  42. Justyna Kościołko

    Justyna Kościołko

    Położna

  43. Wioletta Kulesik

    Położna

  44. Wioletta Kulesik

    Położna

  45. Agnieszka Czuryszkiewicz

    Położna

  46. Agnieszka Czuryszkiewicz

    Położna

  47. mgr Joanna Rychlik

    Rejestracja

    kierownik rejestracji

  48. mgr Joanna Rychlik

    Rejestracja

    kierownik rejestracji

  49. Anna Staniszewska

    Rejestracja

    rejestracja

  50. Anna Staniszewska

    Rejestracja

    rejestracja

  51. Aleksandra Suchodolska

    Rejestracja

  52. Aleksandra Suchodolska

    Rejestracja

  53. Aneta Brzezińska

    Rejestracja

  54. Aneta Brzezińska

    Rejestracja

  55. Iwona Brzezińska

    Rejestracja

  56. Iwona Brzezińska

    Rejestracja





Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Cookies.