Dlaczego my?

Dlaczego my?

 • Ponad 25 lat doświadczenia

  Ponad 25 lat doświadczenia

  Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Profesor Jerzy Radwan, twórca Gamety, jest współautorem pierwszego zabiegu invitro w Polsce. Sukces Gamety tworzy zespół specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie na światowym poziomie. Przez wiele lat naszej działalności tylko jedno się dla nas nie zmienia – najważniejszy jest zawsze pacjent!
 • 95% zadowolonych pacjentów

  95% zadowolonych pacjentów

  W diagnostyce i leczeniu pacjentów zawsze kierujemy się indywidualnym podejściem. Właściwa diagnoza i indywidualnie dobrany plan leczenia to motto naszego działania. Staramy się pomóc każdemu pacjentowi, cieszymy się kiedy możemy być świadkami spełniania marzeń o dziecku, ale towarzyszymy Wam również w trudnych chwilach! Zawsze staramy się być blisko i za to tak wysoko nas cenicie – w ankietach pacjenckich dajecie nam bardzo wysokie oceny! Dziękujemy!
 • Najnowocześniejsze ośrodki leczenia niepłodności w Polsce

  Najnowocześniejsze ośrodki leczenia niepłodności w Polsce

  Cały czas monitorujemy światowe rozwiązania dotyczące metod i technik wspomaganego rozrodu. Nasze laboratoria wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, który jest zgodny ze standardami i rekomendacjami Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Pacjentom proponujemy kompleksowe leczenie, posiadamy sale zabiegowe, operacyjne. Przeprowadzamy diagnostykę, ale również proponujemy leczenie operacyjne.
 • Przejrzyste zasady bezpieczeństwa

  Przejrzyste zasady bezpieczeństwa

  Realizujemy proces diagnostyki i leczenia w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) a także w oparciu o ustawę o leczeniu niepłodności i wytyczne Ministra Zdrowia. Pacjent identyfikowany jest w naszej Klinice na każdym etapie leczenia, przy poszczególnych procedurach z użyciem materiału biologicznego zawsze obecnych jest dwóch pracowników, którzy nawzajem kontrolują podejmowane działania. Bezpieczeństwo pacjentów jest dla nas priorytetem.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Cookies.