EMBRIOLOG / DIAGNOSTA LABORATORYJNY / BIOTECHNOLOG

Do naszej nowej kliniki we Wrocławiu poszukujemy pracowników laboratorium (oferta ważna do 31.03.2023r.)

Opis stanowiska:

– prowadzenie embriologicznej części procedury zapłodnienia pozaustrojowego (IVF, ICSI, IMSI),

– badanie oraz preparatyka nasienia do procedur rozrodu wspomaganego,

– kriokonserwacja zarodków i gamet,

– wykonywanie badań i analiz,

– obsługa systemów informatycznych i baz danych,

– prowadzenie dokumentacji medycznej,

– przygotowywanie zamówień na odczynniki i sprzęt laboratoryjny,

– przestrzeganie procedur laboratoryjnych,

– dbałość o utrzymanie standardów laboratorium.

Oczekujemy:

– wykształcenia kierunkowego:

1) analityka medyczna (diagnosta laboratoryjny)

2) biotechnologia

3) biologia,

– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

– wiedzy z zakresu biologii rozrodu,

– mile widziane doświadczenie w zawodzie,

– mile widziany certyfikat Embriologa PTMR,

– mile widziany certyfikat ESHRE,

– dobrej organizacji pracy,

– umiejętności pracy w zespole.

– gotowości do odbycia szkolenia w naszej Kinice Gameta w Rzgowie

Oferujemy:

– pracę w zespole jednej z największych Klinik Leczenia Niepłodności w Polsce,

– umowę o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– szkolenie wprowadzające do pracy w laboratorium embriologicznym oraz semiologicznym,

– możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskanie międzynarodowych certyfikatów potwierdzających posiadane kompetencje,

– udział w międzynarodowych konferencjach,

– możliwość rozwoju naukowego.